Bu doküman, www.oyunkolik.com.tr (bundan sonra “Site” olarak anılacak) sitesi üzerinde yapılacak işlemlere yönelik gizlilik politikasını içermektedir. Siteyi ziyaret ederek aşağıda belirtilen şart ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Site, üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi site ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Site, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız, fatura ve teslimat adresiniz, doğum tarihiniz, posta adresiniz vb.) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve üçüncü şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer hizmetleri bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Site üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, farklı zaman periyotlarında bilgilendirme e-postaları, e-posta adresinize gönderebilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, üçüncü şahısların reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, Siteyi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini sağlamak amacıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez. Sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır.

Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin işleminizi gerçekleştirmek için gerekli üçüncü şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmiş olursunuz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir. “www.oyunkolik.com.tr” sitesinde müşteri kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde saklanmamaktadır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmektedir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Burada yer alan diğer haller saklı kalmak kaydıyla, bilgileriniz ancak resmi makamlarca usulüne uygun olarak talep edildiği takdirde, ilgili mevzuat hükümleri gereğince açıklanması gereken hallerde resmi makamlara açıklanabilecektir.

Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, “www.oyunkolik.com.tr” adresine ve sistemine yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda “www.oyunkolik.com.tr” ’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Üyelik iptal işleminizi [email protected] adresine e-posta göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamıza aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Ünvan:MSM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ BİLGİSAYAR ELEKTRONİK İLETİŞİM KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Adres:G.M.K. BULVARI ŞEHİT DANIŞ TUNALIGİL SOKAK 2/41 MALTEPE ANKARA
Telefon:+90 312 230 3695
Müşteri Hizmetleri:[email protected]
Kapat
×
×

Sepet