Ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz en fazla 5 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Kargom ne zaman gelir?

Normal şartlar altında, Ankara içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; Ankara dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 3-4 gün içinde yapılır.

Ürünüm farklı bir isme ve adrese teslim edilir mi?

Gönderiler verilen adrese iletilir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik kontrolü ile teslimat yapılabilir.

Ürünü kargo şubesinden teslim alabilir miyim?

Kargo şubesinden ürün teslimatı yapılamaz.

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo teslimat ücreti satın aldığınız ürünlerin ağırlık,hacim vb. bilgilerine göre otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo ücreti var ise ödeme aşamasında faturanıza yansıtılır.

Faturam nasıl iletilir?

Faturalar, e-fatura olarak e-posta adresinize iletilir.

Arızalı ürünleri size nasıl gönderirim?

Arızalı ürünleri tarafımıza anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde ücretsizdir. Aksi halde ücret göndericiye aittir. Ürünün teslim süresi bir haftayı aşmış ise gönderi ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Kargo takibi nasıl yapılır?

Siparişler kargoya verildikten sonra size iletilen e-posta içerisinde kargo takip numarası gönderilir. Bu numara ile ilgili kargo firması sayfası üzerinden takibi yapabilirsiniz.

Kargo Paketini Nasıl Teslim Almalıyım?

Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız. Kargo firması en hızlı şekilde ürünü teslim etmek isteyecektir. Fakat lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden oyunkolik.com.tr sorumlu değildir. Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Oyunkolik.com.tr’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettiyseniz ve üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Saygılarımızla.

Son güncelleme : 30 Haziran 2020

Kapat
×
×

Sepet