Ödeme İşlemi

Türkiye’de geçerli banka kartları ile tek çekim, kredi kartları ile de taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Havale veya EFT ile de ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen Havale/EFT açıklamasına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.

Havale/EFT siparişlerinin geçerlilik süresi 24 saattir. 24 saat içerisinde ödemesi yapılmayan havale/EFT siparişleri iptal edilir.

Alışveriş Güvenliği

SSL güvenlik sertifikalı oyunkolik.com.tr, alışveriş sırasında kullanılan kart ile ilgili bilgilerinizin 256-bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip ilgili bankaya ulaşmasını sağlamaktadır. Alışveriş ekranlarında tarayıcınızın adres çubuğundaki linkin “https://” şekline dönüşmesi ve sağ alt köşede veya adres yazılan kısımda görüntülenen kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir. Bu kilit resminin üzerine tıkladığınızda oyunkolik.com.tr ile SSL güvenli bağlantısının yapıldığını görebilirsiniz.

oyunkolik.com.tr sitesinden alışveriş yapan kart sahiplerinin güvenliği birinci önceliğimizdir. Bu amaçla 3D Secure sistemi ile girilen kart kullanıcısı adına kayıtlı olan cep telefonu numarasına SMS gönderilmesi zorunlu tutulmakta, bunun yanı sıra sanal POS modüllerinde dünyanın önde gelen sahtecilik önleme sitelerinin gerçek zamanlı bilgilerini sorgulatmakta ve kart numarasına bu siteler tarafından 100% onay verilmesi halinde siparişe izin vermektedir. Alışveriş sırasında kullandığınız kart bilgileriniz tarafımızdan kaydedilmez. Kart numaranız kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

SSL Sertifikasının Geçerliliğini Nasıl Kontrol Edebilirim?

Kullanılan SSL sertifikasının hangi tarihe kadar geçerli olduğunu öğrenmek için adres çubuğundaki kilit ikonuna tıklayabilirsiniz. Açılacak pencerede SSL sertifikasının detaylarını görebilirsiniz.

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Sitemizden alışveriş yaparken kullandığınız tüm kişisel bilgiler (Teslimat ve Fatura adresleri, Telefon Numaraları vs.) güvenli ortamda saklanmakta ve başka hiçbir kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Müşteri bilgi ekranında sadece siparişlerinizi kolaylaştıracak temel bilgilerin girişi zorunlu tutulmuştur. Bunun dışında T.C. kimlik numarasının kural koyucu bakanlık tarafından internet üzerinden kesilen faturalar üzerinde yer alması talep edildiğinden alışveriş sırasında sizden istenmektedir. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız tüm bilgileriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

Kapat
×
×

Sepet